Irene on Eestis sündinud ning üle kümne aasta Itaalias elanud meelelahutaja, mustkunstnik, psühholoogiline illusionist, mentalist ja näitleja.  
 Ta on osalenud mitmes telesaates nii Itaalias kui Eestis ning 2022 aasta alguses tuli välja ka oma monoetendusega “ Ma olen naine. Eriti mentaalne maagia.”  
 Stiilselt ja humoorikalt lõbustab Irene inimesi eelkõige firmaüritustel, pulmades, juubelitel.  
 Vastavalt esinemise paigale ning kliendi vajadustele on iga show muudetud omanäolisemaks ning teemakohasemaks. Pole tähtis kas tegu on 30 või 3000 inimesega, lava showga või lähivaatemustkunstiga, Irene on võtnud südameasjaks pakkuda oma publikule alati detailideni viimistletud etteastet ning meeldejäävat elamust.  
 Samuti peab ta väga oluliseks oma publikuga kontakti loomist, energiate vahetust. Seepärast on iga show interaktiivne ning publik maagia tekkeks suuresti kaasa haaratud.  
 Show ajal toimuvate eksperimentide käigus on võimalik osa saada uskumatutest nähtustest, mõtete lugemisest, valikute mõjutamisest, ennustamisest, alateadvuses navigeerimisest, üleüldisest meelte trikitamisest ning aju potensiaali testimisest.  
 See kõik toimub elegantsuse ja lõbusa kergusega, lugude jutustamise teel.  
 Lisaks Euroopale on maagia viinud Irenet esinema ka Austraaliasse, Aafrikasse ning Indoneesiasse.  
 Tänaseks on ta tagasi Eestis, aga jätkab esinemisega üle terve Euroopa.

KÜSI PAKKUMIST
Email again: